SNAGGI

Reference LED osvětlení, podle produktu

Naše řešení a produkty jsou součástí více než 1234 projektů.

sTube

Nahrazuje fluorescenční zářivková svítidla.

sTube je kompletní LED svítidlo s externě vyvedenou napájecí a řídící jednotkou. Je navržené pro maximálně úsporný provoz a výjimečnou kvalitu světla. Je základním prvkem většiny produktů SNAGGI Lighting. Vývoj a konečná kompletace probíhá v České republice.

Mini sTube

Navozuje příjemnou atmosféru.

Mini sTube, LED svítidlo malého výkonu, navržené pro rovnoměrné rozložení nezkresleného světla. Je skvělým kandidátem pro osvětlení teras, karavanů, bazénů, altánů, pergol, chodeb a všude tam, kde má být příjemná atmosféra. Díky optickým čočkám je svítidlo rovněž maximálně variabilní, předurčené pro nasvícení fasád, zvýraznění komerčních objektů a další aplikace.

sLamp

Nahrazuje lampy veřejného osvětlení.

Nová éra moderních LED pouličních osvětlení je tady. Technologicky dokonalá sLamp je aspirantem na vítězství v souboji technologie vs. úspora. sLamp vystihuje synonymum pro high-end výrobek navržený pro maximálně úsporný a bezúdržbový provoz.

sCluster

Nahrazuje výkonná výbojková svítidla.

sCluster, nekompromisní mezi úsporami. V sClusteru se spojila síla sTube se všemi jejími výhodami oproti lineárním zářivkám a výsledkem je ohromující výkon v boji o nejúspornější provoz.

sPanel

Nahrazuje stropní, podhledová svítidla.

sPanel nastavuje nový standard pro moderní a úsporné osvětlení. Jeho škála použitelnosti začíná u kanceláří a chodeb, pokračuje přes nemocniční či komerční prostory až po zcela specifické použití.

sDownlight

Nahrazuje stropní a podhledová kulatá svítidla.

sDownlight s minimální světelnou degradací a variabilním světelným výstupem je navržen pro nepřetržité provozy s požadavkem na přirozené barvy a dlouhodobou stabilitu do všech typů stropů.

sCircle modul

Nahrazuje klasické žárovky.

sCircle nastavuje nové standardy pro moderní a úsporné osvětlení. Jeho škála použitelnosti začíná u domácností, pokračuje přes komerční a průmyslové prostory a zcela specifické aplikace. Mimochodem i herci v Národním divadle v Praze hrají pod našimi světly.

sCircle LED závěsné svítidlo, kulaté

Nahrazuje výkonná, výbojková svítidla.

sCircle, design a spolehlivost na prvním místě. Všude, kde svítí, mění standardy kvalitního osvětlení. Nekompromisním úsporným provozem a čistotou výstupního světla udává směr LED technologiím budoucna.

sCustomLight

LED osvětlení na míru.

Umíme navrhnout a vyrobit úsporné, bezúdržbové osvětlení s příjemným světlem přesně na míru vaší aplikace. Používáme špičkové LED diody NICHIA s vysokou účinností a nízkou světelnou degradací.

sTube Classic

Nahrazuje fluorescenční zářivky.

sTube Classic je LED svítidlo s externě vyvedenou napájecí a řídící jednotkou. Je navržena pro maximálně úsporný provoz a výjimečnou kvalitu světla.